סנס אירועים

חתונות קטנות

סנס אירועים והפקות - בואו להתחדש בעוד אירוע מפנק!
 
אנו חברת בוטיק אשר עוסקת בהפקות אירועים באזור הדרום. מציעים את שירותנו עבור לקוחות מכל רחבי הארץ, אשר פקדו את אזור הדרום ונהנו מהפקה שלנו ומאולמות וגני אירועים מעוצבים בסגנון אישי.
 
פנו לחברת סנס אירועים והפקות ליישום אירוע מוצלח ובלתי נשכח!
 
גם לחוגגים חתונות קטנות מגיעה מסגרת אירוע טובה באמת, אשר תספק את כל התנאים המבוקשים לזוג המאורס! לא כולם מבקשים לחגוג עם 500-1,000 איש, וגם 200 מוזמנים נראית כמות בלתי סבירה עבור לא מעט מהחוגגים האינטימיים, ואלו יבקשו לחתור לחגיגת חתונות תל אביב. ניתן לעשות הפקה עצמית בטבע, אך מי שיחליט להשקיע ולקחת חברת הפקות יזכה לשלל הטבות שנדיר למצוא בחתונות הקטנות!
 
גן אירועים או אולם בהזמנה אישית
 
חברת הפקות שתלווה את הזוג המאורס עד לחופה ותאפשר לו לבחור גן אירועים או אולם בהתאם לצרכים שלו, כולל מיפוי מלא של כל גני האירועים והאולמות בבעלותה של החברה. החברה תכין את גן האירועים או האולם הנבחר לסידור האירוע ותקפיד לעצב את המתחם על פי רוח תכנון החתונה שהתוותה על ידי הזוג. לדוגמה, אם הזוג יבקש להינשא בחתונה בסגנון ספרדי, ייראה עיצוב מקום האירוע שונה מאשר בסגנון גותי.
 
חתונות קטנות
 
ליווי מלא של האירוע - מראשית ההפקה ועד לתומה
 
אנו נסייע לכם לבחור את כל הספקים לאירוע שלכם - החל מהקייטרינג והתקליטן שיבואו מאתנו בחברת ההפקות, ועד לאחרון הספקים החיצוניים כמו צלמים, מוזיקאים, רקדנים וכד'. אנו נלווה אתכם באופן מלא מראשית האירוע ועד סופו, נסייע לכם לגבש את כל האומנים ואנשי המקצוע שהזמנתם לסילבוס מאורגן ומסודר אשר יהפוך את האירוע שלכם למה שהוא באמת צריך להיות: חתונה קטנה, צנועה אך בהחלט ברמת הפקה גבוהה מאד!
 
שירות בוטיק לכל אורך האירוע
 
המלצרים בעלי ניסיון אדיר בתפעול האירוע, וכמוהם גם התאורנים, מחלקי המזון בהגשה העצמית ואנשי ההפקה השונים. השירות יהיה טוב אפילו יותר מהסטנדרטים שלנו עצמנו, משום שכאשר האירוע קטן יש זמן רב יותר להשקיע בכל מתארח, ולספק לו את כל התנאים שהוא ייצא באמת מרוצה מהשירות אשר קיבל ומהרושם שהאירוע הותיר אחריו.
 
סנס - אירוע לכל החושים

חתונות

אירועי בר/בת מצווה

בריתות

קולינריה

בלוג

צור קשר

   
סנס - אירוע לכל החושים