סנס אירועים

השכרת ציוד לאירועים פרטיים

מחפשים לשכור ציוד לאירוע הפרטי הבא שלכם? גם אם לא לקחתם שירותי הפקה מקצועיים, אתם נמצאים על דרך המלך בכל הקשור להשכרת הציוד שלכם, וזה לבדו יוביל לניצוץ שהאירוע שלכם זקוק לו. אנשים רבים מפחדים לעסוק בלוגיסטיקה, להושיב אחרים, לדאוג שהאוכל או יתר התפאורה של האירוע לא יתבדרו ברוח (כאשר מדובר על אירוע חוץ), או לדאוג שלא תהיה צפיפות במבנה (אם זה אירוע פנים). למזלכם, אלו נושאים שאנחנו כבר חשבנו עליהם בשבילכם, וציוד איכותי צריך לפתור אותם בקלות.

איזה ציוד ייבחר עבור האירוע שלכם?

בדרך כלל, כשאנו מייעצים על מפרט ציוד, לא צריך יותר מזה, ואין צורך בהשלמות. לנו יש את השיטות שלנו להתאים את הציוד המושלם עבור בעל האירוע. הוא ביקש לייסד אירוע בחוץ? אנו נצייד אותו בהתקני הצללה ובלימת רוח, ונדאג לאספקת ציוד קירור או חימום המקום (תלוי בעונת השנה). אם מדובר באירוע במבנה, אנו נספק שולחנות וכסאות בכמות כזו שלא תיצור צפיפות במבנה. המהלך החכם ביותר שלכם יהיה לפנות אלינו עם המידות של האולם, ואנו נמליץ לכם על הכמויות ועל היקף המוזמנים שכדאי לכם לדגול בו.

השכרת ציוד לאירועיםהשכרת כסאות לאירועים

כיצד תדעו שהאירוע בדרך להצלחה מסחררת?

כאשר הציוד ימוקם במקומות שתכננתם, ימוקמו במות, כסאות, שולחנות, פריטי ריהוט אלטרנטיביים, ועוד, אתם כבר תרגישו את האנרגיות החיוביות הזורמות בתוך המבנה. אתם תחושו בעצמכם את הוייבים החמימים ביותר, וכבר כשהאורחים הראשונים ייכנסו הם יחושו זאת יחד אתכם. כשהציוד איכותי, מעוצב ומתואם לאירוע שלכם, זו התוצאה היחידה שתתהווה בפועל. לכן, אין חכם כבעל ניסיון, ולנו יש רזוה אדיר של התאמת ציוד מושכר לאירועים.

INGO השכרת ציוד לאירועים פרטיים

ב- INGO מתמחים בהשכרת ציוד לאירועים פרטיים אשר מופקים לבד, ללא חברת הפקות. בחברת אינגו השכרת ציוד לאירוע שמים דגש מיוחד על עזרה ללקוחות עם ניסיון מועט, ומביאים אותם לרמות העוצמה והביצוע של חברות הפקות של ממש בזכות התאמת ציוד איכותי וקל לתפעול. לחברה מצאי אדיר של פריטי ציוד מכל התחומים, החל מתחום הישיבה ועד תחום משטחי העמידה והבמות השונות.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אלינו ונשמח לספק לכם מידע נוסף על ציוד לאירועים!

 

סנס - אירוע לכל החושים

חתונות

אירועי בר/בת מצווה

בריתות

קולינריה

בלוג

צור קשר

   
סנס - אירוע לכל החושים